Akcesoria do domu

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór artykułów pościelowych i tekstyliów domowych.

Pościele

Oferujemy komplety pościeli różnorodne pod względem wielkości, zestawów kolorystycznych, wzornictwa jak również wariantów materiałowych. Posiadamy w ofercie pościel w rozmiarach 140×200, 160×200, 180×200, 220×200. Proponowane przez nas materiały to: bawełna, również z efektem 3D i haftem, flanela, kora oraz satyna bawełniana.

satyna180-2
r-002

Ręczniki

Posiadamy szeroki asortyment ręczników łazienkowych i kąpielowych o różnych wymiarach, gramaturze, wzorach i kolorach. Wybrane modele dostępne są również w kompletach, w różnych konfiguracjach.

Ponadto na każdym ręczniku możemy wykonać haft według indywidualnego projektu klienta.

Koce

W ofercie znajdą Państwo koce uszyte z mikrofibry, polaru, akrylu i bawełny. Zróżnicowane pod względem wzornictwa i kolorystyki: jednobarwne i kolorowe, gładkie oraz tłoczone.

DSC_9799
1

Ścierki kuchenne

Oferujemy klasyczne i dekoracyjne ścierki łączące w sobie estetykę i praktyczność. Szeroki zakres rozmiarów, materiałów, zróżnicowane wzornictwo oraz kolorystyka pozwolą dopasować je do każdej kuchni.

.

Obrusy

W naszej ofercie znajdą Państwo obrusy, serwety i bieżniki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, w różnych rozmiarach: prostokątne, kwadratowe, owalne i okrągłe. Proponujemy obrusy kuchenne, haftowane, plamoodporne i z gipiury.

.

Wooden table