Zestaw prezentowy na Boże Narodznie dla mężczyzn

Kod produktu: 0022681
Skarpetki
39-42
43-46
Cena: 29.00
wybierz parametry

ZESTAW NIEPOWTARZALNYCH

SKARPETEK ŚWIĄTECZNYCH

Idealny zarówno dla Mężczyzn mniejszych i tych większych! :)

Skarpetki - to niekwestionowany lider wśród prezentów nie tylko Bożonarodzeniowych. Powszechnie uznawane za jeden z praktyczniejszych prezentów, zwłaszcza dla Panów. O ile zwykłe jednobarwne skarpetki nie wzbudzają już większych emocji i uznawane są za "oklepane", o tyle zestaw, który przedstawiamy będzie dla obdarowanego prawdziwym Hitem!

Niepowtarzalny komplet 4 par skarpetek o cudownych wzorach, dedykowanych specjalnie na Święta Bożego Narodzenia będzie nie tylko piękną, ale dalej również praktyczną pamiątką, do której obdarowany może wracać co roku. Nie będą to zwykłe skarpetki, po których z czasem nie zostanie ślad.

Wyraziste, nasycone, świąteczne barwy i wzory sprawiają, że skarpetki mają swój niepowtarzalny urok i klimat Świąt.

Dodatkowo dołączona do Zestawu zawieszka zapachowa o Świątecznej, delikatnej nucie zapachowej, sprawia, że skarpetki niesamowicie przyjemnie pachną. Oczywiście można wykorzystać ją w dowolnym miejscu, w którym znajdziemy dla niej zastosowanie, bądź pozostawić w pudełeczku, by skarpetki miały swój niepowtarzalny zapach na dłużej.

Zamknięte w pięknym świątecznym opakowaniu, którego nie musimy już pakować w ozdobne torebki, papiery itp. Dzięki temu, dostajemy gotowy prezent do wręczenia.

Szczegóły produktu:

Zestawy skarpetek dostępne są w 2 wersjach: dla Pań i Panów oraz 2 wariantach rozmiarów, zarówno dla Pań i Panów.

Prezentowana na tej aukcji wersja dla Panów dostępna jest w rozmiarach:

  • 39-42
  • 43-46

Skład:

  • Bawełna 58%
  • Poliester 37%
  • Elastan 5%

Jakość: I

W innej ofercie dostępna wersja dla Pań! :)

Jeszcze nikt nie wystawił opinii.